Članek

Tukaj je, kdo meni, da bo NBA 2K21 zmagal v finalu NBA

protection click fraud

Nba 2k21 Lebron JamesVir: 2K Sports

Kljub temu, da mnogi navijači (vključno z mano) nikoli niso mislili, da bo NBA nadaljevala sezono po začetku pandemije COVID-19 v začetku letošnjega leta, se je liga izkazala vsem narobe. Ne samo, da so uspešno zaključili sezono, to so storili niti z enim pozitivnim testom. Zdaj se bo finale lige NBA začelo v mehurčku NBA, Los Angeles Lakers in Miami Heat pa naj bi se med seboj pomerili za pokal Larryja O'Briena.

Pred začetkom finala smo se odločili, da bi bilo zabavno videti kaj NBA 2K21, eden od naših najljubše športne igre, mislili bi, da bi se zgodilo, če bi izvedli simulacijo iger. Odpravil sem se v igralni način MyLeague, ki ima vgrajeno možnost končnice v končnici, ki ustreza nosilcu za končnico NBA 2020. Od tam sem uporabil najsodobnejši nabor, ki ga je igrala in simulirala, dokler nismo v finalu imeli Lakers in Heat. S polno 12-minutno simulacijo sem nekajkrat tekel skozi finale, da bi ugotovil, kako poteka igra mislil, da bodo šle stvari, in na žalost vsem ljubiteljem Miami Heat-a tam je šlo zelo dobro Lakers.

Verizon ponuja Pixel 4a za samo 10 USD mesečno na novih linijah Unlimited

Spodaj si lahko ogledate razčlenitev po tekmah za končno simulacijo, ki sem jo naredil, in preverite, kdo je odnesel domov priznanja MVP za finale:

Končno: Lakers 134, Heat 114

1. igra je v velikem obsegu prišla do Los Angeles Lakersov. Po padcu zgodaj v prvi četrtini so se Lakersi odbili in se nikoli več niso ozrli nazaj, v drugem polčasu pa so zajeli prvo tekmo. Lakers je vodil LeBron James, ki je v neverjetnem 10. nastopu v finalu lige NBA z 5 podajami in 12 skoki dosegel 33 točk. Lakersi so imeli eno najboljših obramb v ligi NBA vse leto in to se je pokazalo, saj Heat ni mogel veliko napredovati. Superzvezdnik Jimmy Butler, ki je vodil Heat to FInals, ni mogel narediti veliko, saj je s 7-12 strelov med izgubo dosegel le 17 točk.

Finale: Heat 117, Lakers 90

Na drugi tekmi finala je največji udarec dosegel Miami Heat, ki je v prvi četrtini vstopil v vodstvo 31-15 in prevladoval v preostalem delu. Za razliko od igre 1 so Heat lahko dosegli skoraj vsak strel, ko je vsak igralec v ekipi streljal s terena nad 50%. Napadal je vodja obrambnega igralca Goran Dragić, ki je pri streljanju od 9 do 16 dosegel 26 točk, skupaj s tremi podajami. Tudi novinec Tyler Herro je pomagal pri vodenju Heat-a do zmage, saj je med zmago dosegel 24 točk in dosegel štiri trojke. Na žalost Lakersov nihče drug kot LeBron (ki je dosegel 32 točk) ni mogel narediti veliko, saj je Anthony Davis kot drugi strelec ekipe dosegel le 14 točk.

Lebron James 32 5 7 12-29 5-17
Goran Dragić 26 3 3 9-16 2-6
Tyler Herro 21 3 1 8-12 4-7

3. igra

Finale: Lakers 102, Heat 83

Medtem ko je 2. igra šla po MIami-jevi poti, so se v 3. igri Lakersi ustalili in prevzeli nadzor nad tempom, kar je privedlo do precej nižje točke, ki so jo dobili z rezultatom 102-83. Tokrat je bil pri zadetkih Lakersov Anthony Davis. Ob zmagi v 3. igri je objavil 20 točk, skupaj z devetimi skoki. LeBron James ni dosegel toliko, saj je končal s samo 15 točkami, vendar je dal 10 podaj in svoj obnovljeni trud na obramba je bila več kot dovolj, da je pomagala zadušiti ekipo Miami Heat, ki je skozi igro šla skozi množično streljanje.

Anthony Davis 20 9 2 6-16 3-8
Bam Adebayo 23 13 3 10-18 0-0
Jimmy Butler 12 9 2 5-12 1-1

4. igra

Finale: Lakers 114, Heat 79

Četrta tekma simuliranega finala NBA je bila za Lakerse bolj enaka, saj je bila njihova zvezdna obramba in premočan napad preveč za Miami Heat. Lakersi so po prvi četrtini vodili z devetimi in s časom še naprej prevzeli nadzor, vključno s tem, da so v tretji četrtini prehiteli Heat 22-12 na poti do velike zmage 114-79. LeBron James je bil znova vodilni strelec Lakersov, saj je v novi prevladujoči predstavi zbral 32 točk in 12 skokov. Kar se tiče vročine, je bila še ena težka strelska noč, saj nihče drug kot Goran Dragić (25) ni zbral več kot 20 točk. Kljub 20 skokom Bama Adebaya Heat ni mogel narediti veliko, Jimmy Butler je spet umiril in v naravnost grozni predstavi dosegel le 10 točk.

Lebron James 32 12 6 12-22 4-10
Anthony Davis 16 10 3 4-12 0-6
Bam Adebayo 10 20 2 4-16 0-3

5. igra

Finale: Lakers 119, Heat 90

LeBron James je svoj najboljši nastop prihranil za konec, ko je v zmagi Lakers Game 5 pripravil absolutni mojstrski tečaj košarke. Superzvezdnik je pri zmagi v prvenstvu osvojil 48 točk, šest skokov in 14 podaj in prav tako postavil rekord franšize Lakers za večino trojk v končnici tekme z osmimi doseženimi trojke. Dolgoletni veteran lige NBA Dwight Howard je prav tako pomagal Lakersom, saj je zbral neverjetnih 19 skokov, da bi Lakersom omogočil prvo prvenstvo po letu 2010. Kljub temu, da se po 2. tekmi zdi, da bi se sprli, Miami Heat preprosto ni bil kos obramba Lakersov, saj je Miami znova strašno streljal zunaj Gorana Dragića, ki je dosegel še 25 točk. Zmago v prvenstvu dajejo Lakersom.

Lebron James 48 6 14 18-31 8-18
Dwight Howard 8 19 0 3-6 0-1
Goran Dragić 25 3 3 10-18 4-7

Finale MVP

Morda ni presenetljivo, da je bil LeBron James za svojo zvezdniško predstavo v vseh petih simuliranih igrah imenovan za najboljšega igralca finala. James ni le vodil Lakersov v skoraj vseh kategorijah, v povprečju je v teku finala dosegal tudi noro 32 točk, 6 podaj in 9 skokov. Če bi se to zgodilo v resničnem življenju, bi bilo to Jamesovo četrto prvenstvo v ligi NBA in četrto finale MVP, poleg tega pa bi LeBron James postal prvi igralec v Zgodovina NBA je s tremi različnimi organizacijami zmagala v prvenstvu in finalu MVP, saj je že osvojil naslove z Miami Heat in Cleveland Kavalirji.

Finale lige NBA se začne nocoj ob 21:00. ET, zato se bodo navijači, ki jih zanima, če bodo te simulacije resnične, morali uglasiti, da bodo to ugotovili.

Poleti

Pojdite na sodišče.

NBA 2K21 se je spet vrnil z novo zvesto rekreacijo enega največjih športov na svetu. Z izboljšanim sistemom fotografiranja in globljim MyCareerjem se v letošnji ponovitvi najde nekaj za vsakogar.

• 60 dolarjev pri Amazonu
  • 60 USD pri Best Buy
  • 60 dolarjev pri Walmartu

Za nakup lahko z našimi povezavami zaslužimo provizijo. Nauči se več.

Google Pixel 5 je uraden - tukaj morate vedeti!
Pixel udari nazaj

Tukaj je. Google Pixel 5. Od specifikacij, cen, datuma izdaje in še več, tukaj je dobesedno vse, kar morate vedeti!

Vse, kar morate vedeti o Pixel 4a in Pixel 4a 5G
Vse je tukaj

Vse, kar morate vedeti o Pixel 4a in Pixel 4a 5G.

Pixel 4a je zdaj na voljo, Pixel 4a 5G prihaja kmalu in zaokrožili smo vse, kar morate vedeti o obeh telefonih. Potopimo se noter!