Cikk

Az NBA 2K21 szerint ez nyeri az NBA döntőjét

protection click fraud

Nba 2k21 Lebron JamesForrás: 2K Sports

Annak ellenére, hogy sok rajongó (köztük én is) soha nem gondolta, hogy az NBA folytatja szezonját a COVID-19 világjárvány idei kezdete után, a liga mindenkit tévedettnek bizonyított. Nem csak sikeresen befejezték a szezont, hanem egyetlen pozitív teszttel is. Most az NBA döntője indul az NBA buborékban, a Los Angeles Lakers és a Miami Heat pedig felveszi egymást a Larry O'Brien Trophy-ért.

A döntő kezdete előtt úgy döntöttünk, hogy jó lenne megnézni, mi NBA 2K21, egyikünk kedvenc sportjátékok, arra gondoltunk, hogy ha a játékok szimulációját futtatjuk. Átmentem a játék MyLeague módjába, amelynek beépített rájátszási konzolja van, amely megfelel a 2020-as NBA rájátszás konzoljának. Innentől kezdve a játék legkorszerűbb listáját használtam, és addig szimuláltam, amíg a döntőben meg nem volt a Lakers és a Heat. Teljes, 12 perces szimulációval néhányszor végigfutottam a döntőn, hogy lássam, milyen a játék azt hittem, hogy a dolgok menni fognak, és sajnos a Miami Heat minden rajongója számára a dolgok nagyon jól sikerültek Lakers.

A Verizon a Pixel 4a készüléket mindössze 10 USD / hó áron kínálja az új Unlimited vonalakon

Az alábbiakban megnézheti a végső szimuláció játékonkénti bontását, valamint megnézheti az alábbiakat: ki vitte haza a döntő MVP kitüntetéseit:

Döntő: Lakers 134, Heat 114.

Az 1. meccs hatalmas módon a Los Angeles Lakershez került. Miután az első negyed elején lement, a Lakers visszapattant, és soha nem nézett vissza, a második félidőben hatalmas viharban folytatta az első meccset. A Lakerst LeBron james vezette, aki 33 gólt szerzett 5 gólpasszal és 12 lepattanóval együtt, hihetetlen 10. NBA-döntőbeli szereplésén. A Lakers egész évben az egyik legjobb védekezéssel rendelkezett az NBA-ben, és ez megmutatkozott, mivel a Heat nem tudott sokra menni. A szupersztár, Jimmy Butler, aki a Heat-et a FInals-ba vezette, nem tudott sokat tenni, a veszteség során lövésből 7-12-re mindössze 17 pontot szerzett.

Döntő: 117. hőség, Lakers 90

A döntő második meccsén a Miami Heat ütötte a legnagyobb ütést, amely az első negyedben 31-15-re vezetett és uralta az út hátralévő részét. Az 1. játékkal ellentétben a Heat nagyjából olyan lövést tudott megszerezni, amennyit csak akart, a csapat minden játékosa 50% fölött lőtt a mezőnyből. A hőpont gárdája, Goran Dragic vezette a vádat, 9-16-os lövésnél 26 pontot szerzett, három gólpassz mellett. Az újonc jelenség, Tyler Herro is segítette a Heat győzelemhez vezetését, hiszen a győzelem során 24 pontot és négy hárompontost szerzett. A Lakers sajnos LeBronon kívül (aki 32 pontot szerzett) senki sem tudott sokat tenni, mivel Anthony Davis mindössze 14 pontot szerzett a csapat második legeredményesebb gólszerzőjeként.

LeBron James 32 5 7 12-29 5-17
Goran Dragic 26 3 3 9-16 2-6
Tyler Herro 21 3 1 8-12 4-7

3. játék

Döntő: Lakers 102., 83. hő

Míg a 2. játék a MIami útját járta, a 3. játék során a Lakers beállt és átvette az irányítást a tempó felett, ami sokkal alacsonyabb pontszámú meccshez vezetett, amelyet 102–83-ra nyertek. Ezúttal Anthony Davis vezette a Lakerst a gólszerzésben. 20 pontot tett ki, és kilenc lepattanót szerzett a 3. játék győzelmében. LeBron James nem szerzett annyit, mindössze 15 ponttal végzett, de 10 gólpasszt adott el, és újult erőfeszítéseit a védekezés több mint elegendő volt a Miami Heat csapatának elfojtásához, amely masszív lövöldözésen ment keresztül a játék során.

Anthony Davis 20 9 2 6-16 3-8
Bam Adebayo 23 13 3 10-18 0-0
Jimmy Butler 12 9 2 5-12 1-1

4. játék

Döntő: Lakers 114, 79. előfutam

A szimulált NBA-döntők 4. meccse inkább a Lakers számára volt azonos, mivel a csillagvédelem és az erőn felüli támadás túl sok volt a Miami Heat számára. A Lakers az első negyed után kilencrel vezetett, és az idő múlásával továbbra is átvette az irányítást, többek között a harmadik negyedben 22–12-re felülmúlta a Heatet, masszív 114–79-es lefújási győzelemig. LeBron James ezúttal is a Lakers gólkirálya volt, hiszen egy újabb domináns teljesítményben 32 pontot és 12 lepattanót tett ki. Ami a Heat-et illeti, egy újabb durva lövöldözős éjszaka volt, Goran Dragicon (25) kívül senki nem rakott több mint 20 pontot. Bam Adebayo 20 lepattanója ellenére a Heat nem tudott sokat tenni, Jimmy Butler ismét elhallgatott, és csak 10 pontot szerzett egyenesen szörnyű előadásban.

LeBron James 32 12 6 12-22 4-10
Anthony Davis 16 10 3 4-12 0-6
Bam Adebayo 10 20 2 4-16 0-3

5. játék

Döntő: Lakers 119, 90. előfutam

LeBron James megőrizte utolsó teljesítményét, és abszolút mesterkurzust hozott a Lakers 5. játékának győzelmében. A szupersztár 48 pontot, hat lepattanót és 14 gólpasszt adott a bajnokságban szintén a Lakers franchise-rekordját állította be a legtöbb hárompontosért egy rájátszásbeli meccsen, nyolc teljesítéssel hármas. Az NBA sokéves veteránja, Dwight Howard is segített a Lakersnek, elképesztő 19 lepattanót ragadva segített a Lakersnek 2010 óta első bajnokságát megszerezni. Annak ellenére, hogy úgy tűnt, mintha a 2. meccs után küzdenének, a Miami Heat egyszerűen nem volt megfelelő a Lakers védelme, mivel a Miami ismét szörnyen lőtt Goran Dragicon kívül, aki újabb 25-et szerzett pontokat. A bajnoki győzelem megadja a Lakerst.

LeBron James 48 6 14 18-31 8-18
Dwight Howard 8 19 0 3-6 0-1
Goran Dragic 25 3 3 10-18 4-7

Döntő MVP

Talán nem meglepő, hogy LeBron James-t a döntő MVP-jévé nevezték ki mind az öt szimulált játékban nyújtott teljesítménye miatt. James nemcsak szinte minden kategóriában vezette a Lakerst, de őrült 32 pontot, 6 gólpasszt és 9 lepattanót is átlagolt a döntő futása során. Ha ez a való életben megtörténne, ez James negyedik NBA-bajnoksága és a negyedik döntő MVP-je lenne, és LeBron James-t is az első játékossá tenné Az NBA története bajnokságot és döntő MVP-t nyert három különböző szervezettel, mivel a Miami Heatnél és a Clevelandnél már nyert bajnokságot Cavaliers.

Az NBA döntője ma este 9:00 órakor kezdődik. ET, így a rajongóknak kíváncsi, hogy ezek a szimulációk végül igazak-e, rá kell hangolódniuk, hogy megtudják.

Repülni

Vigyük a bíróságra.

Az NBA 2K21 ismét visszatért a világ egyik legnagyobb sportjának hűséges kikapcsolódásával. A továbbfejlesztett felvételi rendszer és a mélyebb MyCareer segítségével mindenki számára megtalálható valami az idei iterációban.

• 60 dollár az Amazon-on
  • 60 USD a Best Buy-nál
  • 60 dollár a Walmart-nál

Linkjeink segítségével jutalékot szerezhetünk a vásárlásokért. Tudj meg többet.

A Google Pixel 5 hivatalos - itt van, amit tudnia kell!
A Pixel visszavág

Itt van. A Google Pixel 5. A specifikációk, az árak, a megjelenés dátuma és egyebek közül itt szó szerint mindent meg kell tudni!

Minden, amit tudnia kell a Pixel 4a és a Pixel 4a 5G készülékekről
Itt van minden

Minden, amit tudnia kell a Pixel 4a és a Pixel 4a 5G készülékekről.

A Pixel 4a már elérhető, a Pixel 4a 5G hamarosan megjelenik, és mindent összegyűjtöttünk, amit tudnia kell mindkét telefonról. Merüljünk be!