Ανεξάρτητα από το ποιος είστε, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να χρησιμοποιείτε πολλές εφαρμογές κατά τη διάρκεια της ημέρας. Μεταξύ του ελέγχου του Twitter, της αποστολής μηνυμάτων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και της παρακολούθησης βίντεο στο YouTube για πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα, μπορεί να είναι εύκολο να περάσετε από πολλές εφαρμογές σε ελάχιστο χρόνο.
Μόλις αρχίσετε να ανοίγετε εφαρμογές, ωστόσο, αντιμετωπίζετε μια απόφαση να λάβετε. Τα κρατάτε στο μενού πολλαπλών εργασιών σας για εύκολη πρόσβαση αργότερα ή τα σύρετε μακριά ώστε να κλείσουν τελείως;
Να τι το ΜΕΤΑ ΧΡΙΣΤΟΝ η κοινότητα του φόρουμ πρέπει να πει.
Σπάνια τα κλείνω. Πραγματικά το κάνετε μόνο όταν μια εφαρμογή δεν συμπεριφέρεται σωστά.
mhunter6378
Μην τα κλείνετε ποτέ.
anon (5719825)
Τα κλείνω αρκετά συχνά, ίσως δύο φορές την ημέρα, συντήρηση συσκευής περίπου μία φορά την εβδομάδα
Knightmayre90
Κλείνω όποια εφαρμογή δεν χρησιμοποιώ. Δεν μου αρέσει η ακαταστασία και το να αφήνω τις εφαρμογές ανοιχτές είναι απλώς ακαταστασία για μένα (σηκώνω τους ώμους 🤷) Απλώς σύρω από αριστερά προς τα δεξιά την ελαχιστοποιημένη εφαρμογή. Εύκολο peasy 😁
anon (3641385)
Τι γίνεται με εσάς; Διατηρείτε όλες τις εφαρμογές σας ανοιχτές ή τις κλείνετε αφού ολοκληρώσετε τη χρήση τους;
Λάβετε μέρος στη συζήτηση στα φόρουμ!