Android Centrála

Aplikace FlightAware je nyní k dispozici pro Android

protection click fraud

Jeden z mých oblíbených webů pro sledování letů spustil začátkem tohoto měsíce svou aplikaci pro Android. FlightAware je jedním z nejpodrobnějších leteckých webů v okolí, se spoustou obsahu, sledování a informací pro ty, kteří sedí v kokpitu nebo sedí na levných sedadlech.

Aplikace pro Android obsahuje veškeré sledování letů, na které jste zvyklí z webu – můžete sledovat podle čísla letu, čísla ocasu nebo trasy. Můžete také vyhledat informace o letišti (podle názvu nebo kódu letiště) a zobrazit zpoždění na letištích pro hlavní uzly po celé zemi. Pokud jste registrováni na webu FlightAware, můžete také přistupovat ke svým uloženým letištím, letadlům a výstrahám.

Aplikace se snadno používá, ale mapy by mohly být o něco plynulejší a zabíjeli bychom, kdybychom viděli podporu Tripit. FlightAware se zatím nepřevezme jako naše cestovní aplikace č. 1, ale pro první spuštění je to určitě silná ukázka.

Máme praktické video, tiskovou zprávu a odkazy ke stažení po přestávce.

Odkaz na Youtube pro mobilní prohlížení

PARTNEŘI FLIGHTAWARE S CHAOTIC MOON STUDIY PRO DODÁVÁNÍ MOBILNÍ INOVACE

Největší služba sledování letů na světě využívá Chaos Engine™, tým pro nápady a inovace Chaotic Moon Studio pro novou mobilní aplikaci

AUSTIN, TX – (19. září 2011) – Chaotic Moon Studios, světově nejosvědčenější studio mobilních aplikací, dnes oznámilo partnerství s předním letectvím. softwarové a datové služby FlightAware® a vydání nejnovějších bezplatných mobilních aplikací FlightAware pro iPhone, iPad, Blackberry, Android a Windows Telefon 7. Toto partnerství poskytuje největšímu světovému poskytovateli služeb sledování letů přístup k inovačnímu týmu Chaotic Moon Studio pro vývoj mobilních strategií a Chaos Engine™; patentovaná technologie, která automatizuje vylepšení rámců mobilních aplikací na základě průmyslových standardů a nejnovějších inovací od Chaotic Moon Labs™.

„Jako technologická společnost, která spotřebitelům poskytuje živá data a informace, si uvědomujeme, že efektivní mobilní strategie je pro naše podnikání zásadní. vpřed a my chceme našim uživatelům poskytovat pohodlné a spolehlivé zkušenosti, které od FlightAware očekávají,“ řekl Daniel Baker, generální ředitel společnosti FlightAware. "Chaotic Moon je jediný tým, který dokáže navrhnout to, co si myslíme... dříve, než si to myslíme."

Chaotic Moon Studios je tým, který stojí za řadou průkopnických mobilních značek, jako jsou The Daily, The Discovery Channel, Groupon a Best Buy od News Corps. Studio poskytuje vše od počátečního brainstormingu a strategie, přes vlastní vývoj a publikování až po správu celé mobilní přítomnosti společnosti na jakémkoli trhu aplikací. Chaos Engine™ zajišťuje konzistenci dokonalosti pro mobilní zážitek koncového uživatele.

„FlightAware byla první společností, která nabízela bezplatné služby sledování letů pro soukromý i komerční letecký provoz ve Spojených státech. toto vedení si udrželi díky neustálým inovacím na všech úrovních společnosti,“ řekl Ben Lamm, generální ředitel společnosti Chaotic Moon Studia. „Společnost pokračovala ve svém inovačním vedení tím, že přizvala náš tým k rozvoji své nové mobilní inovační strategie.“

Nejnovější verze mobilní aplikace FlightAware obsahuje nový vzhled a další funkce, jako jsou:

  • Stav letu v reálném čase a mapa sledování jakéhokoli letu letecké společnosti na světě.
  • Sledování letů v reálném čase (soukromé, charterové atd.) nebo letů leteckých společností.
  • Push upozornění na aktualizace stavu letu a zpoždění na letišti.
  • Zobrazte si kompletní detaily letu a mapy na celé obrazovce s radarovým překrytím NEXRAD.

Pro stažení aplikací navštivte flightaware.com/mobile

Chcete-li vidět příklady další práce od týmu Chaotic Moon, navštivte: www.chaoticmoon.com

O Chaotic Moon Studios:

Chaotic Moon Studios se skládá z nejtalentovanějších myslitelů, designérů, kodérů a vývojářů v současném odvětví mobilních médií. S více než 400 lety kombinovaných zkušeností náš tým praktikoval své řemeslo spolu s některými z nejinovativnějších společností na světě, včetně Apple a IBM. Jsou vítězi ocenění, vůdci myšlení Open Source, zakladatelé iPhoneDevCamp a dokonce i lékaři. Mezi nimi vlastní více než tucet patentů a byli dotazováni nebo napsáni pro časopisy jako Wired, ComputerWorld a Business Week. Jako nejosvědčenější studio mobilních aplikací na světě poskytují vše od počátečního brainstormingu až po strategie, přes vlastní vývoj a publikování, až po správu celé mobilní přítomnosti v jakékoli aplikaci tržiště.

O Chaos Engine™

Představte si to jako naši vlastní technologii zabalenou v účinnosti a ponořenou do velikosti... Chaos Engine je nejnovější výtvor z naší šílené laboratoře. Je to naše jedinečná technologie vyvinutá speciálně k zajištění toho, aby naši klienti a vývojáři plně využili nejnovějších inovací a zároveň ušetřili čas a peníze v procesu. Chaos Engine poskytuje automatizovaný rámec pro vylepšení nativního kódu na více platformách. Obsahuje naše standardy kódu a zajišťuje konzistenci dokonalosti. Výsledkem je vynikající stabilnější produkt s menším počtem hovorů na podporu a pokročilou uživatelskou zkušeností. S každým dnem je náš motor silnější a propast mezi našimi konkurenty se zvětšuje.

O FlightAware

FlightAware (flightaware.com) je největší společnost na světě pro sledování letů, letové údaje a plánování letů. FlightAware byla první společností, která nabízela bezplatné služby sledování letů pro soukromá i komerční letadla. FlightAware poskytuje služby sledování letů, letových dat a plánování letů více než třem milionům lidí měsíčně. FlightAware má kanceláře v Houstonu a New Yorku.

instagram story viewer