Член

Равенство на живо от равенството на Шампионската лига: Как да гледате онлайн тегленето на груповата фаза 2020

protection click fraud

Въпреки че е изминал само малко повече от месец, откакто се играе финалът на Шампионската лига 2019/20, отборите вече са привлечени в своите групи за турнира 2020/21. Не пропускайте нито един момент от равенството на Шампионската лига 2020/21 с нашия пътеводител на живо.

Байерн Мюнхен ще разбере срещу кого ще започне защитата си за шампионската лига по време на тегленето. Победителите в Лига Европа от миналия сезон Севиля също са в шапката заедно Висша лига шампиони Ливърпул, Серия А победител Ювентус, Ла Лига титулярите Реал Мадрид, френските гиганти ПСЖ и много други от най-добрите европейски страни.

Като се има предвид по-късната от обичайната начална дата за турнира, списъкът на състезанията ще бъде малко по-компактен тази година. Първите игри на груповата фаза стартират на 20/21 октомври.

Равенство в Шампионската лига: Кога и къде?

Тегленето на груповата фаза на Шампионската лига на УЕФА 2020/21 започва в 17:00 ч. CET днес, 1 октомври. Провежда се в Женева, Швейцария.

Това го прави 16:00 BST старт за тези, които гледат от Обединеното кралство, и 11:00 ET / 8am PT старт за хората от САЩ, които се настройват.

Как работи тегленето на груповата фаза на Шампионската лига?

32-те отбора, класирали се за тазгодишния турнир, ще бъдат съставени в осем групи от по четири отбора. Преди тегленето, всички отбори са разделени в четири посадъчни саксии и всяка група ще включва по един отбор от всеки пот.

Пот 1 се състои от притежателите на Шампионската лига, победителите в Лига Европа и шампионите на шестте най-високо класирани държави от тези, които не са спечелили едно от състезанията на УЕФА 2019/20. Останалите саксии са сортирани по класиране на клубния коефициент.

Важно е, че нито един отбор не може да играе друг от собствената си държава в груповата фаза.

Кога са мачовете от груповата фаза на Шампионската лига?

Тази година Шампионската лига на УЕФА започва около месец по-късно от обикновено, като мачовете са планирани за 20/21 октомври, 27/28 октомври, 3/4 ноември, 24/25 ноември, 1/2 декември и 8/9 декември .

Как да гледате тегленето на Шампионската лига отвсякъде

Имаме всички подробности за това как можете да гледате тегленето на груповата фаза на Шампионската лига в САЩ и Великобритания по-долу в това ръководство. Ако обаче искате да гледате местно отразяване на равенството в Шампионската лига, когато сте далеч от дома си, тогава вероятно ще срещнете проблеми, тъй като вътрешното ви покритие онлайн от чужбина ще бъде геоблокирано.

Това е мястото, където един от най-добрите VPN (Виртуална частна мрежа) наистина може да ви бъде от полза. Те ви позволяват на практика да промените IP адреса на вашия лаптоп, таблет или мобилен телефон на този, който се е върнал във вашата страна, което ще ви позволи да гледате, сякаш сте се върнали там.

VPN мрежите са изключително лесни за използване и имат допълнителното предимство, като ви осигуряват допълнителен слой сигурност при сърфиране в мрежата. Има и много опции, но препоръчваме ExpressVPN като най-добрият ни избор поради своята бързина, сигурност и лекота на използване. Услугата може дори да се използва в широк спектър от операционни системи и устройства (напр. IOS, Android, Smart TV, Fire TV Stick, Roku, игрови конзоли и др.). Регистрирайте се за ExpressVPN сега и се насладете на 49% отстъпка и 3 месеца БЕЗПЛАТНО с годишен абонамент. Можете дори да го изпробвате сами, благодарение на 30-дневната гаранция за връщане на парите на услугата.

Търся повече опций? Ето няколко други VPN, които се продават точно сега.

Без значение къде по света се намирате, VPN е един от най-лесните начини да гледате тегленето на Шампионската лига. Включете се в тази сделка сега!

Вижте най-новата цена в ExpressVPN

Как да гледате тегленето на Шампионската лига във Великобритания

Тъй като мачовете на Шампионската лига на УЕФА се показват изключително на BT Sport във Великобритания, едва ли е изненадващо, че BT Sport е и най-доброто място, където да отидете, за да гледате на живо тегленето на груповата фаза на живо. Покритието започва в 15:45 ч. На BT Sport 1 или чрез приложението BT Sport. Ако все още не сте се регистрирали в BT Sport, можете вземете месечна карта само за £ 25 което ви дава достъп до футболната лига на Европа, Шампионската лига и Висшата лига на BT, Суперлигата за жени, Лига 1, Бундеслига и др.

Като алтернатива можете да предавате теглене на групова фаза на живо в Уебсайтът на УЕФА.

Регистрирайте се за BT Sport Monthly Pass

Как да гледате тегленето на Шампионската лига в САЩ

CBS All Access сега е дом на състезания на УЕФА в САЩ, включително Шампионска лига и Лига Европа. Можете да следвате заедно с тегленето на груповата фаза на CBS Sports HQ или хванете равенството на живо в Уебсайтът на УЕФА.

CBS All Access е най-доброто място за гледане на футбол на Шампионската лига през този сезон. Регистрирайте се сега и се насладете на 7-дневен безплатен пробен период.

От $ 5.99 / месец в CBS All Access

Можем да спечелим комисионна за покупки, използвайки нашите връзки. Научете повече.